| Emitzanu2002 a întrebat:

Doresc sa mi cumpar niste boxe, http://www.emag.ro/......8NRJBBBM/, spun multi ca nu se aude 5.1 daca nu i au mai multe cabluri, daca i au sitemul asa cum este se vor auzi toate boxele ce inseamna 5.1 se aud 5 boxe sau o calitate a sunetului?

1 răspuns:
| Alex177 a răspuns:

Salut! Eu mi-am comandat acesct sistem si l-am primit azi.
Pot spune ca se aude super cu cablurile pe care le-am primit. 5.1 se refera ca faptul ca sunt 5 sateliti si un swboofer( 5 boxe pentru sunet si una pentru bass)