| Xw3R a întrebat:

Doresc şi eu să cumpăr un smartwatch de pe eMAG. Preţul să fie până în 80-100 lei maxim. Să aibă cameră, apel, bluetooth, ceas şi chestii d-astea. Nu ştiu ce să aleg. Îmi puteţi da un link către un smartwatch bun care să se încadreze în acest preţ?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Sincer as alege https://bit.ly/2xHdEil sau https://bit.ly/2xwAslL
.Ambele au acelasi specificatii insa depinde cum vrei sa arate. Eu as opta pentru timpul.

9 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cumpara care vrei oricum eMAG iti ofera posibilitatea sa schimbi produsul fara nici un motiv 30 zile sau sa iei banii inapoi

| oanananana a răspuns:

Https://bit.ly/2PXGfrf ti-am selectat 4 aici si le poti compara chiar tu, sa vezi ce "iti convine si ce nu "

| Xw3R explică (pentru oanananana):

Mulţumesc. Mi-au plăcut toate. Nu prea mă pricep cu smartwatch-urile şi nu ştiu pe care să-l aleg. Care ar fi mai bun? Fă o listă mai mare laughing

| Xw3R explică (pentru nicu991):

Nu...Aş vrea să fie negru sau alb, cu internet, Facebook, whatsapp, bluetooth şi alte d-astea. Meniul l-aş vrea cam aşa: https://www.emag.ro/......DYV522BBM/ O să-ţi dau fundă, dar sper că mă vei ajuta să gasesc unul potrivit.

| oanananana a răspuns (pentru Xw3R):

Https://bit.ly/2QTxb7U
https://bit.ly/2I5PuD8
https://bit.ly/2OEtG3H
Sper sa se potriveasca cerintelor tale, daca nu, mai caut. No problem happy

| nicu991 a răspuns (pentru oanananana):

Mai du-te in *** mea si nu mai baga linkuri scurtate sa faci tu bani. Marș la muncă.

| oanananana a răspuns (pentru nicu991):

Buna! Nu inteleg care este problema din moment ce eu ii raspund la intrebare? Si daca ii dadeam un link normal, si daca i-am dat un asemenea link crezi ca se modifica in vreun fel pretul? Exagerezi aruncand cuvinte aiure...

| nicu991 a răspuns (pentru oanananana):

Sa pui linkuri cu redirecționare către pagini scurtate nu înseamnă ca dai răspunsuri. De la a ajuta benevol pe cineva in mod online până la a pune linkuri scurtate care sa-ti aducă ție profit e cale lungă. Eu consider ca e o nesimitire asemenea fapt având in vedere ca majoritatea utilizatorilor sunt minori/adolescenți iar curiozitatea ii împinge sa dea click pe linkurile tale. Sfat pentru ceilalți: Învățați cum să efectuați cautari pe internet... Nu-i chiar asa complicat. Ce mama dracu...fac alții bani pe naivitatea voastră si lipsa de cunoaștere. Ca prin absurd sa zicem ca fiecare click dat pe un asemenea link ofera 0.02€ asta inseamna ca la 100 de naivi care viziteaza linkul respectiv inseamna 2€. Așa că fetița care ai pus linkuri nu mai afirma că ajuți pe nimeni, tot ce faci e profit pe urma naivilor.

| oanananana a răspuns (pentru nicu991):

Daca as fi primit bani pe fiecare link... ar fi fost ceva. Cred ca as fi petrecut mai mult timp in mediul online...Comisionul se aplica numai in urma comenzii, insa acesta poate fi aprobat sau nu de site. Asa ca nu iti face griji de faptul ca eu castig 2 lei ( sau aproximativ pentru o asemenea comanda). Apreciez faptul ca ai folosit un vocabular normal fara sa arunci jigniri! Suntem oameni si cred ca ar trebuin sa ne respectam, nu am facut nimic din care sa rezulte ranire fizica sau verbala a cuiva. A cautat, am ajutat, si daca cumva se poate sa castig si eu ceva din asta, e okay, daca nu, nu. Crezi ca toata lumea isi da comanda cand intreaba? Nu, iti spun eu.

| nicu991 a răspuns (pentru Xw3R):

Sincer as alege https://bit.ly/2xHdEil sau https://bit.ly/2xwAslL
.Ambele au acelasi specificatii insa depinde cum vrei sa arate. Eu as opta pentru timpul.