| anonim_4396 a întrebat:

Dragii mei, am făcut un film în Movie Maker şi când vreau să îl salvez, timpul estimat ajunge la 25000 de minute şi dacă l-aş lăsa, ar ajunge mult mai mult. De la ce face aşa? Cum aş putea să îl salvez?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns:

Ce ai facut, cum ai facut, cum vrei sa-l salvezi?

| DeutsA29 a răspuns (pentru Lucian15125):

Foarte amuzant. Nu cred. Am mai facut un asemenea filmulet, mult mai lung decat cel pe care l-am facut acum si nu am avut probleme. Multumesc oricum de timpul pe care l-ai pierdut pentru a raspunde la intrebare! O seara frumoasa!

| DeutsA29 a răspuns (pentru K0sti):

Vreau sa il salvez ca film. Sa il pot deschide cu un program gen KMPlayer. Si cand dau salvare ca film, timpul estimat creste foarte mult.

| K0sti a răspuns (pentru DeutsA29):

Eu cand te-am intrebat cum, m-am referit la formatul fisierului!
Intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro