| aurora006 a întrebat:

Driver-ul audio este instalat, dar nu se aude absolut nimic.
Imi arata iconita mica cu acel difuzor in partea dreapta din jos a ecranului, deci driverul este bun.
Folosesc Windows XP SP3 pe un Lenovo T60.
Am mai avut aceasta problema, dar nu stiu pe unde am unblat si sunetul a revenit.

Răspuns Câştigător
| clickkcilc a răspuns:

Vezi in device manager daca totul este ok.
daca nu gasesti problema incearca cu think vantage system il gasesti pe support.lenovo.com

| aurora006 explică (pentru clickkcilc):

In Device Manager nu e nicio problem, iar Vantage-ul nu m-a rezolvat cu nimic.
Acum am observat ca, de fapt, se aude foarte, foarte incet sunetul.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Boxa e moarta

| aurora006 explică (pentru RAY):

Nu e boxa, n-are treaba. Am introdus si casti si o alta boxa, dar aceeasi problema.