| gogu2570 a întrebat:

Driverul pentru bluetooth al laptopului Toshiba nu se instalează?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu vrei sa folosesti bluetooth conectat la laptop, atunci nu trebuie sa instalezi neaparat driver-ul pentru el, iar laptop-ul va functiona mai usor. happy

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai incercat sa instalezi si nu s-a instalat sau astepta-i o minune sa se instaleze singur big grin se poate si asa din actualizari dar va trebui sa astepti cam 1 luna big grin

| DaniTDCI a răspuns:

Ba da, trebuie instalat, iti recomand 3d chip sau drivermax, sunt programe ce instaleaza orice driver automat, iti recomand unul dintre aceste programe fara a te chinui aiurea sa cauti driverul

| gogu2570 explică:

Am descărcat driverul de pe pagina lor, căutat inclusiv după model și serial no. am așteptat de aproape 2 ore și e tot în stadiul de început a instalării.

| DaniTDCI a răspuns (pentru gogu2570):

Ti-am scris mai sus cu ce program sa incerci, si eu de 1 an le folosesc, dac daca nu vrei sa asculti treaba ta

| gogu2570 explică (pentru DaniTDCI):

Am încercat și nu se instalează, încerc ceva mai radical, îl formatez...