| philips a întrebat:

Dupa cate ore de stat la pc imi apare niste dungi pe ecran si mii se stinge pc-ul, dupa 10 minute merge perfect. tocmai mi-am luat cooler nou si tot asa face, ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Ti se supraincalzeste ori placa video, ori daca ai placa video onboard, ti se incalzeste placa de baza. Descarca o aplicatie de monitorizare a temperaturii ca sa te lamuresti unde e problema. Eu folosesc in scopul asta SpeedFan. Succes!

| nutu222 a răspuns:

Auzi cred ca ar fin placa video ...ca si mie imi face asa.defapt vezi si u daca iti mai face asa dul la reperat iti spun din experienta... funda?

| philips explică:

Habar nu am ce ar putea avea, astept si alte raspunsurii dau funda

| AngelaZero a răspuns:

Poate e de la placa video?