| Mihai1127245320493783421 a întrebat:

Dupa ce am deschis carcasa laptopului sa il curat si l-am pus la loc, a inceput sa se comporte foarte ciudat. Clickul se apasa singur, au intrat 10 programe odata si nu puteam sa fac mai nimic. Sa fi lovit o componenta in interior si de aceea sa nu mai mearga cum trebuie? Tin sa precizez ca am avut grija si nu am lovit mai nimic. Daca am deteriorat vreo componenta, mai am ce face?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tastatura are ceva probleme.

| Zaygon a răspuns:

Ce model de laptop ai?
O chestie asemanatoare mi-a facut-o un Lenovo Legion care avea peste rami un capac metalic care facea scurt intre 2 pini pe placa de baza cand l-am pus la loc.