| Cumintzel a întrebat:

Dupa ce am instalat windows 7 nu imi merge sa ma conectez la internet. De ce? Cine ma poate ajuta sa gasesc o solutoe?

6 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Sigur ai instalat driverele? Asa am patit si eu trebuie driverele.

| angemon500 a răspuns:

Trebuie instalate drivere.

| Cumintzel explică (pentru angemon500):

Cum se numeste acel driver?

| angemon500 a răspuns:

Scrie pe vechiul calculator sau pe calculatorul unui prieten drivere pentru modelul calc. tau le ei pe un stick si le pui in calculatoru nou.

| Cumintzel explică (pentru angemon500):

Mie imi mai trebyie doar driver-ul pentru wifi si nu stiu cum se numeste. Laptopul este Tosshiba Satellite, Series C-880. Imi poti zice care dintre acele drivere este pentru wifi? Dau funda.

| angemon500 a răspuns (pentru Cumintzel):

Http://drp.su/......notebooks/ iei de aici driverele le bagi pe un stick usb si dupa in laptop-ul nou