| KaanNoah a întrebat:

După ce am montat SSDul si am instalat windowsul, laptopul a inceput sa scoata un zgomot mic. De ce oare? Care sunt motivele pentru care un laptop scoate sunete/ zgomot?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunete scot piesele care sunt in miscare: ventilatoarele, unitatile de disc, difuzoarele.
In cazuri foarte rare, sunete pot fi scoase si de circuite electronice care contin bobine.

| SoulReaver a răspuns:

Poate ai atins ceva sau nu ai strans ceva calumea cand ai montat inapoi. Verifica suruburile desfacute poate se rezolva.