| stefiodette a întrebat:

După ce am pus acolo pe Facebook ca am 18 ani, încep sa mă urmărească persoanele care îmi trimit cereri de prietenie și nu le accept?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poftim?

| ioana47specii a răspuns:

Asta poti sa setezi tu oricand, poti sa setezi cine poate sa iti dea cereri sau sa iti vada/aprecieze fotografiile, la fel si cu mesajele.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Informatiile oferite de tine pe profilul tau de Facebook nu influențează, in mare parte, alte persoane active. Daca primesti cereri, accepta-le sau nu, si la mesaje la fel.La sectiunea "setări" găsesti mai multe informatii.Meriti"a doua sansa"