| sergiu2222 a întrebat:

Dupa ce imi reinstalez windowsul pe laptop trebuie sa reinstalez doar driverele primite pe cd-ul laptopului cand l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| bsb a răspuns:

Da, si alte aplicatii care iti permit sa il utilizezi la maxim ( flash player, winrar, winzip, browsere, pacheturi pentru video, etc). Daca instalezi windows 7 si esti conectat la internet in timpul instalari ai posibilitate sa nu iti trebuiasca cd de instalare driverelor originale pentru ca le gaseste windows 7 singur. Foarte bun asa... success

6 răspunsuri:
| Crysty1996 a răspuns:

Fiindca ti se sterge din memorie toate programele

| abstract3D a răspuns:

Da,cam asta ar fi idea in general se instaleaza driverel de la placa audio/video si cele de la placa de retea.De obicei cd-uri cu drivere au autorun, trebuie sa scrie install all sau ceva de genu pentru a se instala toate

| adrian_6090 a răspuns:

nu si altele folositoare tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Mai recomandat e sa folosesti driverele de pe site-ul oficial al produsului/producatorului. De ce? Pentru ca acolo apar versiuni mai noi din cand in cand, implicit mai bune.

| 112bogdan a răspuns:

Da trebuie sa instalezi si driverele de pe cd + programe gen yahoo winamp etc

| BGY a răspuns:

Da. Si dupa instalezi ce ai tu nevoie opera power iso etc