| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce postez un raspuns la postarea cuiva pe Facebook si persoana il vede, daca il editez apoi persoanei respective ii apare notificare de fiecare data cand il editez?

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu primeste notificare

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți să editezi propria-ți postare de zeci de ori, însă notificare primește doar o singură dată. Dacă se va uita peste comentariul tău, va putea vedea de câte ori l-ai editat (îi vor apărea toate rectificările din text).

| яαzναη a răspuns:

Nu, o sa ii apara mai jos de raspunsul tau ca a fost editat, dar nu o sa ii apara ca si cum ai pus un comentariu nou, daca la asta te referi.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru яαzναη):

Da,ma refer daca primeste notificare asa cum primeste cand postez comentariul original.

| яαzναη a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Nu, nu primeste.

| Alexaa97 a răspuns:

Nu,nu primeste daca il editezi.