| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum arata stirile, serviciul Google Drive va inceta prin decembrie anul asta si alternativele vor fi Backup and Sync sau Drive File Stream. Intrebarea mea este: dupa incetarea functionarii, imi vor fi sterse fisierele din Google Drive sau vor fi transferate automat in Backup and Sync in modul de browser? Fiindca am vazut ca trebuie sa descarc Backup and Sync in calculator si nu am gasit pe net unde sa ma loghez la el din browser.

Oare vor face disponibila si varianta de browser la Backup and Sync?
Vor fi oare transferate datele din drive in noul serviciu?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu am date acolo, doar se schimba numele atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vei pierde nimic....stai calm.
Doar se schimba numele, de fapt s-a schimbat deja.
Ba da, deschide programul ala calumea ca gasesti sa te conectezi pe acolo, eu il folosesc si merge perfect ca si inainte.
Chiar mai bine.