| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea mea dell Fujitsu Alienware Hewlett Packard Lenovo MSI Panasonic si Toshiba ar trebui sa plece sunt prea slabe.
Acer, Apple, Asus, Sony si Samsung sunt foarte bune.
Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e chiar asa, depinde din ce punct de vedere vezi, dar ar trebui sa plece, dupa mine doar Apple, Alienware, fujitsu, packard, restul sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de exemplu ma folosesc de Acer5742z si sunt foarte multumita.Deci,sunt de acord cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmin11 Toshiba de fapt sunt socotite cele mai slabe calculatoare

| BCosmin14 a răspuns:

Nu sunt de acord cu tine, cred ca Dell si Toshiba ar fi chiar foarte bune...In rest sunt de acord.

| hagi14 a răspuns:

Am Dell inspiron 1501 si nu sunt multumit de el!