| WHITEUSS a întrebat:

Dvd writer-ul face figuri adica este citit cand si cand de calculator si cand il citeste cd/dvd sunt citite cand si cand.
Ce trebuie sa fac sa umblu in bios, sa-l schimb sau sa il duc la reparat?
Ofer funda celui care ma ajuta si imi merge!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara un cd de curatare si foloseste-l.Mai patesc si eu cateodata.

| K0sti a răspuns:

Cine crezi tu ca repara DVD-uri? Se schimba, nu ai ce sa repari la ele! Laserul e consumabil, se duce in timp!

| DataSoft a răspuns:

Incerca sa ii cureti lentila de citire cu alcool poate este prea mult praf acolo

| WHITEUSS explică:

Dvd writer-ul nu este citit

| WHITEUSS explică:

Dvd writer-ul este citit in my computer nu-l arata