| BigLike a întrebat:

E adevarat ca iphone 6 poate fi indoit foarte usor? Si care-i treaba cu iphone 6S este mai rezistent?

5 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Este exact invers iphone 6 se andoaie mai greu si 6s mai usor uitate aici
https://www.youtube.com/watch?v=vjWkP0iMDKA

| Saske96 a răspuns:

Da se indoaie foarte usor, 6s-ul cred ca e mai rezistentent

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Saske96):

Este o tampenie ce ai spus tu, eu detin un Iphone 6 de 2 ani si nu am reusit „performanta" sa-l indoi.

| Saske96 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Daca ai grije de el da nu se indoaie, dar daca de exemplu il bagi in buzunarul din fata la o pereche de blugi si mergi toata ziua asa se poate indoii

| TufanelTufis a răspuns:

IPhone 6s este dupa parerea mea un telefon foarte bun. nu inteleg cum ai putea sa-l indoi daca ai grija cu el.
6s are 2gb ram, spre deosebire de 6 care are 1gb ram, unul din factorii principali pentru care sa-ti iei 6s.
mai bun un 6s dupa parerea mea.