| valeeExpress a întrebat:

E adevarat la caldura touch screen-ul nu merge bine?

9 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Un sfat binevenit e sa-l feresti de razele soarelui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare tie, nu are nimic.

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Sa stii ca merge depinde de marca telefonului, eu am samusung corby si sa stii ca merge bine doar ca nu situ... vezi si tu la soare merge Scuze de intrebare dar tu vrei sa-ti cumperi telefon?

| valeeExpress explică (pentru AlexTeYubeste315):

Am telefon, un Corby si m-i se pare ca la soare nu prea mai merge touchul bine.

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru valeeExpress):

Pai tia cazut pe jos... mie mi-a cazut de la etaj

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Ca sa intelegi mai bine touch- screenul nici nu merge bine, dar merge...( adica asa si asa deci nu are dar are )

Răspuns utilizator avertizat
| H3ADsHoT a răspuns:

Nu,si eu am telefon cu touchscreen si si la mare am fost cu el si n-a avut nimica. funda?

| AleXxXEA a răspuns:

Eu am fost cu el la mare si l`am lasat la soare si nu s`a intamplat nimic. zic de samsungul pe care l`am avut. acum depinde si de telefon:d