| HeiSuntNati a întrebat:

E adevarata chestia ca iti poate sparge parola pe mess, facebook, etc? eu am intrebat pe cineva care cica e expert in calculatoare. si mi-a spus cu nu este adevar? eu ce sa mai cred? (app unii au mai intret pe mess-u meu si pe facebook fara ca sa le spuna cineva parola mea cum?)

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Da se poate.Nu ai auzit de ala care s-a jucat cu NASA? Nu incerca.Nu e chiar asa usor si e ilegal.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| onasis1961 a răspuns:

De spart se sparg parolele! Sau spart parole puternice(NASA, CIA FBY) dar de orice ciuciubar! Exista un program de spart:dar cu conditia ca tu sa fi intrat pe mess, dupa calculatorul lui!

| StiuCeSpun a răspuns:

Orice parola se poate sparge, dupa ce iti schimbi parola ti'o sparge la loc? daca da stiu ce ai patithappy

| HeiSuntNati explică (pentru StiuCeSpun):

Cum se poate sparge?(vreau sa ma razbun pe cineva care si-a batat joc prea mult de mine!)

| HeiSuntNati explică (pentru HeiSuntNati):

Batut* nu nu mi-a mai aflat-o de data astahappy

| soupflood123 a răspuns:

Dacă un software gen keylogger trece de sistemul de securitate al sistemului de operare (antivirusul Windows-ului), acel keylogger poate trimite cam toate parolele de pe calculatorul infectat.

| eminem19 a răspuns:

Pe faceebok se poate.am incercat si mia reusit.totusi nu se poate numi hack...ca metoda pe care am folosit-o e una simpla fara programe si alte cele.doar facebookul.deci poate sa iti ia altu contul, pe mess...nu stiu

| RebelaEmo a răspuns (pentru eminem19):

Fara programe? Vreau sa stiu, urgent!