| IonutSxz a întrebat:

E bine sa dau actualizare mereu la un a52 Samsung, 8 gb ram?

Răspuns Apreciat de Editori
| AdrienWH a răspuns:

Salut! Actualizarile sunt menite sa iti faca telefonul sa se miste mai bine, nici de cum mai rau. Cel mai des primesti actualizari de securitate, care chiar sunt necesare pentru a sta protejat. Actualizarile mai "problematice", sa zic asa, ar fi cele de sistem (cand treci la o versiune de android superioara) dar si atunci daca nu ti place ceva, sunt tutoriale pe internet despre cum sa faci downgrade la versiunea pe care ai avut-o, inainte de a face actualizarea.

Succes!

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

E bine, stai chill

Răspuns utilizator avertizat
| PringAloe a răspuns:

De ce sa nu fie bine? Poti da actualizare la telefon daca ai disponibil o actualizare, rau nu-i face.