| BoogdanN a întrebat:

E bun de ceva BitDefender Antivirus free edition?

Răspuns Câştigător
| BoogdanN explică:

Bagati avastul. ti-l recomand. big grin e foarte bun!

8 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Nu chiar, ia-ti mai bine MSE ( Microsoft Security Essentials ) e moca si el!

| bogboy101 a răspuns:

E bun dar mai bun AVAST 7 Internet securiti.Dar recomand si bitdefender si kasperski uite un clasament
1. Aavast 7 i.s.
2. Kaspersky
3.Bitdefender
clasament facut de mine

| MaNDwN a răspuns:

Avastul e cel mai bun! no commenT. pacat ca am avut pe laptop avira deoarece mi sa virusat laptopu pana in dinti. acum am avast si nu mai am probleme.

| BoogdanN explică (pentru MaNDwN):

Daca ziceti ca nu-i asa bun bag unul dintre avast si nod32, dar care?

| Wictorrr a răspuns (pentru BoogdanN):

Avastul nu este cine stie ce, nod32 este the best! Baga nod 32.

| BoogdanN explică (pentru BoogdanN):

Bagati avastul. ti-l recomand. big grin e foarte bun!

| sorynake a răspuns:

Nuuuu bagati avast e ff bun eu il am

| Wictorrr a răspuns:

Nu,cel mai bun e Eset Nod32 sau Kaspersky!

| BoogdanN explică (pentru Wictorrr):

Daca ziceti ca nu-i asa bun bag unul dintre avast si nod32, dar care?