| mona_7050 a întrebat:

E bun laptopul sony vaio

7 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

E bun. Doar ca e foarte scump si nu mi se pare rentabil sa dai chiar atat de mult pe un laptop...

| victoreanu a răspuns:

E buna si brinza de capra.

P.S. Eu macar am folosit si punctuatia.

| blackwidow a răspuns:

Da, sunt foarte bune insa si foarte scumpe si nu stiu daca se merita. Numai bine

| Ruxuletz a răspuns:

Buna, da, e foarte bun, eu am Sony vaio de 2 ani si nu am avut niciodata probleme cu el. happy

| uNNe a răspuns:

Ca firma este bun depinde ce proprietati are.

| MarianFCD a răspuns:

Buna. Da, este bun, dar depinde de caracteristicile de care dispune.

| DyStar a răspuns:

Si eu am fost tentata acum doi ani sa iau dar tata mi-a zis ca nu sunt bune nu a vrut sa-mi dea si explicatia dar stiu ca se pricepe la calculatoare si laptopuri iti spun doar sa ai mare grija ce alegere faci si nu numai asupra modelului cat si asupra laptopului in sine majoritatea pot sa aiba probleme de la inceput si e bine sa te duci sa ti-l schimbe daca te trezesti cu asa ceva. succes in gasirea laptopului ideal :*