| AlexCool_5717 a întrebat:

E bun PC : Processor i7 4770k 3, 5 ghz, 8 gb ram si placa video gtx 760(non ti)

12 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Din banii tai il cumperi? Nu. Atunci mai taci in mortii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e bun sa stiiwinking

| KinekT a răspuns:

Mai intrebi?
i7 4770k este unul dintre cele mai bune procesoare Intel din momentul de fata.
8 gb ram sunt de ajunsi daca vrei pe viitor ii mai poti upgrada(depinde de placa de baza)
iar placa video o sa iti duca ultimele jocuri la rezolutie full HD cu setari high-ultra.

| EzeQuielz a răspuns:

Păi sigur că e bun cum să nu fie dacă ai 8 gb ram si 5ghz...

| AlexCool_5717 explică (pentru EzeQuielz):

Ce 5 ghz ma e 3, 5 ghz dar cred ca am gresit eu trebuia sa pun;

| miyhaiboss a răspuns:

Si parerea a doua acum procesorul e foarteee bun nu o sa poti sa il fortezi la maxim 8 gb ram e mult eu am 4 si nu am ce face si cu astia placa video este buna a fost varf de gama in 2012 si e foarte performanta

| bossulbossilor a răspuns:

E ff bun i7 este cel mai nou si mai bun procesor! placa video nu stiu sigur...

| Claudiu_Petrescu_1990 a răspuns:

Normal ca este buntongue

| Deiac a răspuns:

Da mai e foarte bun se vede ca nu sti informatica.(TIC)

| Buchy a răspuns:

Imi place cum vin unii doar ca sa se laude cu PC-urile lor.
Sa stii ca nu ne intereseaza ce performante are computerul tau, atata timp cat il folosesti doar ca sa te lauzi cu el...

| AlexCool_5717 explică (pentru Buchy):

Bai tu Buchy sa stii ca nu ma dau mare sau ca ma laud ci vreau sa imi cumpar un PC nou si voiam sa stiu daca este buna combinatia asta si daca ma dau mare ce te oftici ca nu o sa ai niciodata? Si sa stii ca nu vreau sa iei chestia asta in nume de rau eu nu am pus intrebarea asta ca sa ma cert cu altii...

| KinekT a răspuns (pentru AlexCool_5717):

Daca chiar vrei un pc nou asta nu este cea mai buna varianta. De ce nu ai zis asa in intrebare?