| QweRty777 a întrebat:

E bun Samsung galaxy trend lite duos?

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Da,e acceptabil.Am o colega care are.e foarte multumita de el happy

| QweRty777 explică (pentru deliqventa13):

Da si eu sunt multumit de el

| QweRty777 explică (pentru deliqventa13):

Se misca bine Are destula memorie

5 răspunsuri:
| PentruCaAutomobile a răspuns:

Daca nu vrei sa dai multi bani pe un telefon, este destul de bun. Dar nu te gandi ca iti vor merge jocuri mari sau ca nu iti va merge putin sacadat chiar si in meniu.

| Andrey2628 a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea duos? Pt 2 cartele. In fine eu am trend lite simplu si e excelent in toate pct de vedere mai putin camera foto. 3mp si fara blitz. dar in lumina zilei e perfecta si aia. acum. ma gandesc ca la fel e si duos.

| QweRty777 explică (pentru Andrey2628):

Eu am 2 cartele, crezi ca imi duam un duos daca aveam doar 1?