| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

E buna placa asta de baza? Placa de baza
Chipset A55
Sloturi 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1, 1 x PCI
Sunet integrat 5.1 CH HD Audio (Realtek ALC662 Audio Codec)
Retea integrata Realtek RTL8111E 10/100/1000 Mbps

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ar fi o idee si un link...

| Me2 a răspuns:

E buna o masina cu 4 roti?
Acest gen de intrebare ai pus si tu, pai la ce vrei s'o folosesti, ce procesor pui pe ea... Daca doresti un PC nou raspunde la urmatoarele intrebari
1. Ce buget ai?
2. La ce vei folosi sistemul
3. Vrei si monitor? Daca nu, ce rezolutie are monitorul tau actual
4. Ai nevoie de periferice(mouse, tastatura, boxe)

| xyzzzzzzzzzzzzz explică (pentru Me2):

Nu raspund la nici o intrebare pentru ca am gasit pc.Are un AMD Richland A8-6600K 3.9GHz QUAD CORE

| Me2 a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

Cum zici tu, cumpara rabla aia sa te vad ca revii aici sa te plangi ca nu iti merg jocuriile, daca esti incapatanat n-am ce sa-ti fac ...sunt banii tai, dar te-am avertizat

| sltlp a răspuns (pentru Me2):

Bravo. In sfarsit cineva observa ce trebuie laughing. Acest copil trebuie "abandonat" cu pc lui cu tot.

| Me2 a răspuns (pentru sltlp):

Eu am incercat sa'l conving sa ia ce'i mai bun, dar vad ca nu se poate