| anonim_4396 a întrebat:

E buna placa video ATI Radeon HD 5670 1GB pentru jocuri gen Assasins creed, Need for Speed, Call of duty etc?

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

E o placa video decenta. Mai buna decat 6470 celui de mai sus :) Vezi un benchmark aici http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

| 0rlando a răspuns:

E bună toate jocurile apărute recent.

| Roxytza_1134 a răspuns:

Eu am placa video Radeon HD 6470 1GB si este foarte buna...cred ca cam acelasi lucru cu a ta... oricum orice placa dedicata este buna tongue

| aditzuca a răspuns:

Este foarte buna, Jocurile acestea iti vor merge fara lag pe setarile medium si high. Daca vrei unul dintre aceste jocuri da-mi mesaj.

| 0Andrew0 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intr-o.aspx pe site-ul asta iti arata informati daca iti merge un joc selectat din lista.Pentru a functiona iti trebuie Java.

| Sh0kw0W a răspuns:

E buna dar si nVIDIA e buna. Oricum, iti merg jocurile bine.