| BostanDaniel1974 a întrebat:

E buna viteza la net eu am 37 mb pe secunda e bine sau nu? astept pareri

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Dacă e vorba de viteza intern (metropolitan) e micuță. Foarte mulți furnizori oferă 100, 200, 500 si chiar 1 gb. Pentru extern e o viteză medie. Presupun că e vorba de download nu upload. Pentru upload vitezele sunt în general mai mici.

| BostanDaniel1974 explică (pentru Hammurabi):

Da la download iar la update cam 11

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pai. Dacă descărci ceva și acolo Îți arată că se descărca/încarca cu 37 M/s, da este ok.
Presupun ca la asta te referi. Ca doar nu are Cum serviciile tale de internet sa Îți oferea 37 de M. Normal este de 100 / 300 /500