| agtgr a întrebat:

E ciudat ca am un xbox 360 prietenii rad de mine din cauza asta

Răspuns Câştigător
| Mihai1268 a răspuns:

In primul rand mie nu mi se pare deloc ciudat că ai Xbox 360. Mie mi se pare că e un Xbox foarte bun. Era ciudat daca aveai primul model de xbox, ăla vechi. Acesta este un model mai nou și mai performant.
In al doilea rând cei care râd de tine că ai Xbox 360 nu se cheamă prieteni adevărați. Succes să le spui cat de tare este Xbox 360!

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Eu n-am deloc, nu am avut console vreodată, și nici n-o sa am.
Schimba-ti prietenii. Aia oricum nu sunt.

| JoeVitollo a răspuns:

Salut!
Nu este ciudat deloc, avand in vedere ca prietenii tai probabil nu au.

| agtgr explică (pentru JoeVitollo):

Aveti dreptate