| anonim_4396 a întrebat:

E compatibil avast cu zonealarm firewall sau o sa exista conflicte?

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Ba nu exista nici un conflict. Avast, asemanator cu celelalte antivirusuri, e compatibil cu orice firewall. Orice antivirus e facut ca sa fie compatibil cu orice firewall, asemanator cum orice antispyware e facut sa lucreze impreuna cu un antivirus. Ai grija sa nu fie pornite doua firewalluri in acelasi timp. Adica sa-l inchizi pe cel din Windows.

| ionut1980 a răspuns:

Cel mai probabil vor exista conflicte. Foloseste-l singur fara un alt firewall...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista