| SebiMatei a întrebat:

E compatibila placa video Gigabyte GT 710, 2gb,DDR3,Slot PCI-Express 3.0 16x pe placa de baza Hewlett-Packard HP Compaq 6000 Pro SFF PC? Urgent, !

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Da, este compatibila dar nu stiu daca are in cutie si tablita (este vorba de tablita care sustine porturile de iesire din spate, tu ai carcasa sff (adica ingusta) iar in poza este data o tablita pentru carcasa normala, cea pentru tine trebuie sa fie cat placa video fara portul AVG) mai mica care se potiveste pe carcasa ta. Mai trebuie sa ai grija la consum, ce sursa ai (ce putere are) si ce procesor?

| SebiMatei explică (pentru Ironwin):

Am sursa de 450W

| SebiMatei explică (pentru Ironwin):

Si un Intel pentinum dual core de 3.1 ghz