| Ionut321123 a întrebat:

E de incredere site-ul okazii.ro? vreau sa-mi iau si eu telefonul asta http://www. okazii.ro/telefoane-Alcatel/Alcatel-one-touch-991-ot991- nou-24-luni-garantie-Orange-necodat-a128580188

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu site-ul, ci omul care vinde trebuie sa fie de incredere. Tu de la el cumperi, nu de pe site! Site-ul nu e decat o interfata intre tine si el.

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

E de incredere! Daca cumva te razgandesti poti incerca:

www.emag.ro sau www.mercador.ro

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Depinde de vanzator, dar am auzit pe multi zicand ca au luat teapa.

| Ionut321123 explică (pentru Iulian03):

In ce sens au luat teapa? au primit un produs rau nu cum era in descriere?

Răspuns utilizator avertizat
| DelenainTVD a răspuns:

Da..eu nu am avut probleme cu el