| GreenLemon a întrebat:

E de incredere site-ul www.elanko.ro? Vreau sa comand,, Samsung Galaxy Chat B5330 Black" si vreau sa stiu daca e ok sa comand de pe acest site.

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Da-le un telefon si intreaba-i daca al mai aduc sau pe baza de comanda si la ce pret...

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

EMAG-ul este cel mai de incredere site. http://www.emag.ro/

| GreenLemon explică (pentru soul2soull):

Telefonul nu mai face parte din oferta magazinului EMAG...Si nu stiu daca o sa il aiba din nou in oferta sau nu:-s

| soul2soull a răspuns (pentru GreenLemon):

Da-le un telefon si intreaba-i daca al mai aduc sau pe baza de comanda si la ce pret...