| Mete0ra a întrebat:

E legit site-ul flip.ro?
E un site de telefoane sh. din ce am vazut

Răspuns Câştigător
| ViruseZ a răspuns:

Din cate vad pe internet, nu prea cred.
Au 4 reviews pe trustpilot (https://www.trustpilot.com/review/flip.ro) toate in engleza, desi profilul site-ului este romanesc.

Nu prea as avea incredere, mai ales ca conturile de trustpilot par foarte noi, mai bine cumperi ceva de la OLX sau o firma mai mare.

2 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

De asemenea nu reusesc sa gasesc nici un fel de inregistrare,
> 120.000 de euro finanțare pentru tinerii români care-ți vând telefoane SH verificate
Daca faci comert pe internet, doar cu lucruri virtuale, treaca mearga, dar pentru cei ce fac comert cu obiecte reale, e nevoia mai mare.