| numaieoadi a întrebat:

E mai bun Intel atom decat dual core de ex? La un notebook
Ce parere aveti despre Lenovo s10e

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pentru prima întrebare.
Depinde de sistemul de operare ce va rula pe el, și de celelalte componente din el.
Pentru întrebarea a doua
Depinde la ce vrei să îl folosești;
pentru jocuri din start pică din motivul că e portabil, viteza de rotațîe a dard discului este 5200rpm, spațiul de ventilare a componentelor redus, ceea ce duce la o supraîncălzire în special a plăcii video(dacă e una dedicată) și de asemenea performanțele vor fi afectate din acest motiv.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles niciodata de ce preferati laptopuri mini... parerea mea despre toate laptopurile mini este ca sunt doar pentru calatorii, teste, mailuri, ca laptop pentru utilizare acasa este praf...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procesoarele cu 2 nuclee sunt mai bune decat cele single core.
cat buget ai pentru un laptop? sfatul meu sa cauti un laptop sanatos, nu unu mini