| AlexDarius3 a întrebat:

E normal ca atunci când porţi nişte căşti de telefon sa bâzâie sau să facă sunete de plescăit?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Castile tale s-au defectat daca se comporta la fel si in alte melodii. De reparat nu ai unde sa le repari. E timpul sa te gandesti de unde sa iti cumperi altele noi.

| AlexDarius3 explică (pentru anonimg):

Le am din 2014 oricum laughing. Am avut şi nişte căşti de gaming dar s-au stricat în prima lună crying.

| anonimg a răspuns (pentru AlexDarius3):

Pai este destul cat te-au tinut din 2014 si pana acum. Ar trebui sa le ingropi si cu slujba. happy

| AlexDarius3 explică (pentru anonimg):

A fost frumos cât a fost So Rest In Peace.

| ZPANIAA a răspuns:

Nu, doar daca asculti asmr poate auzi sunete de plescait.

| AlexDarius3 explică (pentru ZPANIAA):

Deci mi s-au bulit.

| fiola a răspuns:

Nu, zic da nu le mai folosești dacă vrei sa nu pățești vreo boala la urechi