| alondrakiss a întrebat:

E normal cel care vine sa-ti repare receiverul de la televizor, sa-ti ceara bani pentru telecomanda?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca si telecomanda trebuia schimbata cred ca da, nu ne-ai dat prea multe informatii.

| floreadan a răspuns:

Da, iti pot cere bani.

| alondrakiss explică:

A schimbat decevire-ul si am cerut sa se schimbe telecomanda dar el a spus ca trebuie sa dau 15 lei pentru schimbarea ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alondrakiss):

Da, e normal sa ceara bani pentru telecomanda. Dar... Receiver? Decoder? Ce naiba ti-a reparat?

| alondrakiss explică (pentru anonim_4396):

A schimbat decodurul pana la urma...Insa pentru telecomanda a cerut bani.