| PinguIstHEBest a întrebat:

E o diferenta mare de grafica dintre performance si quality la placa video?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Exista o diferenta semnificativa subiectiva, ce difera de la persoana la persoana, pentru ca tu observi diferenta intr-un fel si altcineva in alt fel:
https://www.youtube.com/watch?v=AOQi9pQ3aKs

Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Daca ai calculator mai slabut, ai lag-uri, atunci setezi la Performanta maxima, atat placa video, cat si intreg windows-ul.
Daca nu ai lag-uri, atunci poti lasa pe Calitate maxima /Automata.

| PinguIstHEBest explică (pentru Bula):

Si daca dau pe balanced

| RedXMaFi a răspuns:

Da normal