| alexandrua24 a întrebat:

E periculos sa-ti faci geamurile fumurii cu pelicula?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu stiu cum e cu pelicula... eu am avut geamuri fumurii "din fabrica" si in ziua in care am plecat cu masina din showroom m-am tamponat cu o domnisoara partenera de trafic big grin mie mi se pare ca geamurile fumurii reduc din vizibilitate si sunt destul de neplacute, mai ales noaptea.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand nu sunt omologate de catre RAR, DA, e periculos! Pentru ca vei primi amenda si va trebui sa ti le razui de pe geamwinking (in cazul in care vb de geamurile masinii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu, de ce sa fie? Vizibilitate tot vei avea!

| efpies a răspuns:

Asta e legat de tehnologie?

| moni_clujeanca a răspuns:

Ce, mai sunt legale nazdravaniile alea?

| Olivia a răspuns:

Da, pentru bunul gust, e tare periculos! Si pentru estetica la fel!