| LaLaLa_1234 a întrebat:

E un clip pe un site si nu are cod de embedding. As vrea sa il postez pe blog (am pe blogspot). Cum pot face asta? Am cautat pe site-uri de clipuri (youtube si altele), unde as gasi si un cod de embed, dar nu gasesc respectivul videoclip. E vreo cale prin care sa-l share-uiesc? (nu vreau sa dau link...)

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Bula si sigmanet - merci si eu pentru info.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Salvezi pagina, editezi cu notepad si gasesti secventa de inglobare (embeding) pentru videoclip.

| sigmanet a răspuns:

Click dreapta pe pagina respectiva, click pe View page sourse si acolo cauti codul clipului respectiv.

| sigmanet a răspuns:

Daca folosesti Mozilla poti instala un plug-in care se cheama "Fast Video Download". cu el poti salva cam orice videoclip din pagina de net

| jollyville a răspuns:

Trimite-mi in privat linkul, si poate te ajut happy