| Steffyandree a întrebat:

E urgent! Am scpat laptopul pe jos si in toata partea de jos a laptopului (de unde se poate accesa meniul, sunetul, etc.) nu se mai vede nimic. Se poate rezolva? Pot sa inlocuiesc ecranul sau orice care ajuta sa mi se vada din nou?

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrei89 a răspuns:

Normal ca poți... orice piesă din laptop se poate înlocui.Venind vorbă de suma cred ca s a spart displayul și nu este așa scump să îl repari.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, dar te scobesti de cel putin 450 lei!

| I0nuT55 a răspuns:

Da,poti sa-ti schimbi ecranul, sau poti sa-l conectezi la un monitor.