| Alex a întrebat:

E vreo problema daca am internet prin wireless si mouse tot cu wireless?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.deoarece lucrează pe fregvețe diferite și sunt două dispozitive ce au funcții total diferite.Succes

| darrio2007 a răspuns:

Te gandesti ca vor interactiona? Nu.Stai linistit.Asa am si eu mouse-ul extern de la laptop.

| Generalul a răspuns:

Nu, nu au legatura unul cu altul. Singura problema la un mouse wireless e ca iti poate muri bateria cand ti-a lumea mai draga, iar pentru gaming profesionist cea mai mare precizie o are un mouse pe cablu. La net daca downloadezi masiv iti va merge mai bine direct prin cablu conectat la pc decat prin wireless.

| XatomisX a răspuns (pentru Generalul):

Depinde eu am unul care imi arata cata baterie mai are happy

| fasole1 a răspuns:

Fiecare este cu treaba lui, nu au legatura una cu alta happy. Totul e ok daca le folosesti concomitent.

| aliiina16 a răspuns:

Nu. pentru ca wifi'ul de la net nu are trebuie cu mouse'ul