| Radandam a întrebat:

E vreo problema dacă am un cont de Instagram fan page și vreau sa ii schimb numele, sa fie contul meu personal? E legal? Asta ma interesează.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fă asta, dar te avertizez că vei rămâne doar cu fanii tăi, nu și cu ai personajului respectiv. Va scădea drastic numărul urmăritorilor. laughing

| Sofer a răspuns:

Poți fără probleme. E legal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e ilegal.
Dar uite o idee mai buna: fa-ti un cont nou care sa fie de la bun inceput contul tau personal. happy Ce zici?

| Michaeel a răspuns:

Desigur ca este legal, nu încalci cu nimic regulile de utilizare a aplicației.