| anonim_4396 a întrebat:

E vreo problema daca intr-un joc am temperatura de 72C Celsius
. Maxim suporta 105C Celsius. Si nu ma joc incontinuu adica mai fac pauze de 2 ore. Si vreau sa stiu daca se poate strica ceva
Procesorul a ajuns la 68-69 C Celsius si ajunge in jocul League of Legends si mie se pare ciudat sa ajunga la acea temperatura in jocul acela. Procesorul e i3 5020U.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu pateste nimic, nu te mai panica. Daca era i7 de laptop aveai si 90 si ceva.