| Adrian4759 a întrebat:

Era un cod in html (cu href parca incepea) si cand dadeai click pe aici(sau orice puneai tu altceva) te duceai exact la acel link! mi-l puteti da?

Răspuns Câştigător
| TM6524 a răspuns:

Bai, eu am trimis calumea ce am trimis, dar nu a afisat TPU calumea. Daca mai pun incsa odata codul, la fel imi face. Na un tutorial care iti spune sintaxa si explica! http://www.w3schools.com/html/html_links.asp

2 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

Nu te supara, dar e o intrebare de om cretin. E de baza in html sa stii sa pui un link, si greu e sa cauti pe Google "hmtl link href tutorial"... Sintaza e Text

| Adrian4759 explică (pentru TM6524):

Nu te supara, dar era vorba de un cod, nu de tutoriale si alte chestii! am cautat si nu am gasit ceea ce voiam eu (de asta am pus intrebarea, nu ca sa ma aflu in treaba)! Stii proverbul, "daca taceai, filozof ramaneai "! Daca nu esti capabil sa dai un raspuns corect, nu o faci!

| TM6524 a răspuns (pentru Adrian4759):

Bai, eu am trimis calumea ce am trimis, dar nu a afisat TPU calumea. Daca mai pun incsa odata codul, la fel imi face. Na un tutorial care iti spune sintaxa si explica! http://www.w3schools.com/html/html_links.asp