| adrian_3646 a întrebat:

Era un joc nu mai stiu cum se numeste era cu impuscaturi puteai sa fii cu aia buni dar si cu aia rai la aia buni aveai o baza albastra iar la aia rai aveai una rosie, aia rai aveau si o bomba care cand o montam se faceau norii rosii, eu cu prietenul meu o numeam bomba nor. Vreau sa stiu cum se numea.

2 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Buna seara,,,,Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

mi-ai putea acorda un vot?

plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| Altair a răspuns:

Se numeste Counter Strike 1. 6winking funda pls