| anonim_4396 a întrebat:

Era un site, care facea prescurtare de link si cine intra pe acel site, ii vedeai ip-ul real.
Cum se numeste ca imi sta pe limba?
Nu-l mai gasesc si nici nu l-am salvat.

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Iplogger?

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Da, l-am gasit intre timp si eu happy mersi.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca trece prin proxy de ex. ii vezi Ip-ul real?

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Daca are proxy pe browser nu.
Daca intra cu tor de exemplu, nu o sa iti arate ip real.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam,dar mersi de raspuns!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Dar daca cineva de pe mirc spre exemplu, are host privat, si da click pe link, aflii si ip-ul lui real, adica e destul de folositor happy

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred, dar cine mai foloseste mIRC man? acum nu vreau sa par afon eu unul nu l-am mai folosit de 12 ani cred laughing ce am imbatranit, stiu ca acum se fac tot feluld e canale criptate and stuff
Ziceam doar ca numai este la moda nu ca nu ar mai exista adepti.