| anonim_4396 a întrebat:

Eram aseara cu tableta un Samsung Galaxy Note 10.1! Am lasat-o in pat si m-am dus sa imi iau ceva de mancare! Cand m-am intors nu mai pornea! Am zis sa o pun la incarcat ca poate merge! Cand am pus-o la incarcat se auzea sunetul ala (cand pui telu sa se incarce... )! Dimineata era tot asa! Nu porneste!

2 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Cel mai probabil s-a ars ceva inauntru din cauza ca ai lasat-o pe pat --_-- du-o la un service si repar-o. de-acum inainte ai grija cu tableta ta pentru ca pe pat nu mai avea pe unde sa respire si de aceea s-a ars ceva pe dinauntru.

| BigG a răspuns:

Daca ai garantie, du-te cu el la magazin dar nu da multe detalii la cum s-a stricat.