| anonim_4396 a întrebat:

Eram pe aplicația Word și citeam o carte.
Deodată aplicația s-a blocat.
Eu, nervos, i-am dat un pumn tabletei, în spate.
Aceasta a repornit automat. Acum cand am intrat în Word îmi spune că s-au șters toate documentele. Ce credeți că s-a întâmplat?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste tableta pentru minim o jumatate de ora. Dupa cca 5 minute pune-l la incarcat complet.
Daca si dupa aceasta procedura documentele sunt lipsa, atunci inseamna ca ai avut documentele deschise pentru editare si ai avut modificari facute. In acest caz este posibil ca sistemul de fisiere sa fi salvat doar temporar fisierul, fara sa-l inchida. Din pacate, un fisier modificat si ne-inchis in timpul editarii se poate pierde fara urma.

| nelyjoly a răspuns:

Cand ai cumparat tableta de ce nu te-ai uitat sa aiba functia pumni si picioare?

| gelu1970 a răspuns:

Mai administrează un pumn. Poate revin documentele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te supara dar esti prost

| IIIshaneIII a răspuns:

Cred ca are amnezie mai da-i un pumn si isi revine

| Uvox a răspuns:

Eu cred ca tableta e posedată. Mai trage-i un pumn, asa de control.

Răspuns utilizator avertizat
| Robert150103 a răspuns:

Poate a dat crash aplicatia si s-as sters datele. Depinde de ce tableta este. Iti sugerez sa iti iei una nouawinking