| szergiu a întrebat:

ESET Smart Security e un antivirus bun? (dau fundita repede) happy

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Sigur! e de top! sa ai ultima versiune descarcata de pe site! Cu seria daca il vrei piratat aici e alta problemabig grin
Nu-l asculta pe luchass! Doar pentru ca asa i se pare lui si pentru. ca e "expert TPU" nu inseamna ca e si expert in antivirusi.

10 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Eu sunt de parere ca este slab mai bine uitate aici www.faravirusi.com acolo unde scrie search cauti ce antivirus vrei tu este un site pe care multi producatori de antivirus isi promoveaza noile produse aici gasesti anti-virus de la 90 de zile pana la 6 luni gratuit chiar si pe termen nelimitat daca ai noroc.

| Vizitiul a răspuns:

Eu il folosesc de 4 ani si nu am intampinat nici o problema, nu ia multe resurse, pc-u lucreaza foarte bine, important e sa-l updatezi la fiecare pornire a pc-ului.

| Suzy a răspuns:

Da este bun dar iti recomand avast :d

| sssSnake a răspuns:

Da si eu il am e bestiaLbig hug

| paulthe1 a răspuns:

Nu e chiar atat de bun, iti recomand kaspersky, e mult mai bun, poti sa-l incerci gratis timp de 1 luna si apoi daca nu ai bani sa-l cumperi sau pur si simplu nu vrei sunt cateva metode pentru a extinde versiunea trial si anume :
1 - dai timpul inapoi la pc
2 - cauti pe net : kaspersky trial reseter
Descarca versiunea trial : ftp://ftp.kaspersky.com/products/romanian/homeuser/kis2010/kis9.0.0.463ro.exe

| nfren a răspuns:

ESET Smart Security 4. 0 foarte bun recomand, el este putin slab la trojan in rare cazuri dar in general ii tare bun recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de slab ca detecție și în general nu excelează la nimic.
Mai bun este Avira, care este și gratuit. Sau, pe bani și momentan cea mai bună suită de securitate, Kaspersky Internet Security 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu Aero, ce spui să vin pe la tine acasă și să rulăm niște teste cu câțiva viruși pe sisteme cu diverși antiviruși, să vedem cărui antivirus îi scapă câte un gândăcel?
Îmi permiți să-ți dau una după cap dacă sistemul va fi vulnerabil cu porcăria aia plătită de ESET?
Expertul ăla TPU (de parcă ar avea vreo valoare un pătrat portocaliu) a cam fost reviewer software/hardware (și încă e, săracul), dar uite că pentru domnul Aero e un mincinos (oare?).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-as sfatui... este cel mai slab antivirus pe care l'am avut
nod 32 e fffff bunwinking

Răspuns utilizator avertizat