| alexalx1234 a întrebat:

Este adevarat ca Nexus 4 suporta 4G? https://www.mobilissimo.ro/......hip-4g-lte

3 răspunsuri:
| Julizz a răspuns:

Buna!
Da,este adevarat!
Din specificatiile telefonului rezulta asta.

| alexalx1234 explică (pentru Julizz):

Sti cumva care sunt setarile pentru internet 4G de la Orange?

| OrangeHelper a răspuns (pentru alexalx1234):

Salut,

Setarile de internet sunt aceleasi ca si cele ale retelei 3G. Pentru a avea acces 4G este necesar sa ai SIM compatibil, telefon compatibil, sa ai optiune cu acces 4G si sa te afli in zona de acoperire 4G. Daca vrei sa verificam situatia contului tau ne poti trimite numarul de telefon, prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper