| dracspikes a întrebat:

Este bine sa tin incarcatorul in priza in permanenta in laptop?

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Scoate bateria (daca se poate) cand il folosesti in incarcator. Mai trebuie descarcata si bateria din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok in permamenta, dar poti sa-i scoti bateria si nu mai ai nici o problema

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Nu e bine si nici rau... la mine asa sta de 3 ani si nu are nici pe dracu

| dracspikes explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Am luat un nou laptop pentru că vechiul laptop nu mai functiona din cauza bateriei ca era incarcat fara sa fie luat din priza.